Travesti 2015 Kış Krasyonu

Artık 2015 yaz mevsimini geride bıraktığımız tam da şu zamanlar da sonbahar ve kış aylarına her yönden hazırlık yapmaktayız. Kadın ve travesti bireylerin en yoğunlukta olan telaşesi  kış renkleri ve gardroplardır. İstanbul travestileri her daim olduğu gibi modayı yakından takip etmektedirler.

Gelin hep beraber travestiler için bu yılın renkleri ve desenlerini kontrol edelim.
Dilerseniz önce renklerden başlayalım,  bu kış sıkça kadın modasında yada kadınların üzerin de baharat renkleri orman ve deniz renklerinin sıkça hakim olduklarını göreceğiz. Kışkırtıcı ve patlayan renkler olarak da ateş kırmızıları ve elektirik mavilerini sıkça göreceğiz.
Toz pembeler ve ekruh renkler de bu kışın renkleri arasın da yerlerini korumaktadırlar.
Pembenin hemen hemen her tonu kullanılan renkler arasın da olup ardın dan gül kuruları ve fuşya renkler takip etmektedir.  Kare kumaşlar ve zebra desenlerin bütün mağazaların vitrinlerin de mankenlerin üzerin de görmeye başladık bile.
Daha çok altın ve düz desenler modanın başkenti olan Paris’te görücü ile buluştu birbirinden önemli modacıların defilelerini gerçekleştiği bu dönemler de modanın trendleri belli oldu.
Kış demişken kürkten bahsetmemek olmaz tabi ki bizler de asla gerçek kürklerden yana değiliz daha çok imitasyon kürklerin tercih edilmesin den yanayız bunun ile beraber hayvanlara yapılan eziyeti biz de kınıyoruz.
Kürkler de yine her zaman siyah ve leopar renkler önde olup kadınların gardroplarını süsleyecekler.  Fantezi tüyler hiç bir zaman modasını yitirmeyenler arasın da yer almaktadır.
Takı ve ayakkabı da ise daha çok fırtına mavileri takılar da ise bordo renkler yerlerini korumaktadırlar. Daha çok ince topukların tercih edilen bu kış sezonun da ayakkabı mağazalarının vitrinlerin de yerini almaktadırlar. Erkeklerin her zaman gözlerini dolduran topuklu ayakkabılar renga renk  olarak beğenilere sunulmuştur.
Sonra da toplama renkleri Şişli travestileri olarak siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir